Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle

Siz Maç Fanatiklerinin naklen maç izleme, Radyodan canlı maç dinleme, internetten canlı maç anlatımı, maç özeti izleme, maç hangi kanalda ve saatte, Buhafta lig sıralaması, fikstürü hususunda arama yapanların düzenlenmiş bilgilere pratik bir şekilde göz atabilmesi ve anlayabilmesi amacıyla portalımızın kalitesiyle olarak çalışmalar hayata geçirdik. 2014 sezonuna ait Bu hafta “Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle“ sayfasını gözden geçirirken bilgi paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi atlamayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak yazılarımıza erişebilmek için macyayini.uzman.org’u tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz.

G

İlgili maç yayını Futbol Federasyonu ilgili birimleri tarafından ortaya konmuş 2013-2014 yılına ait Bu hafta Spor Toto Süper Lig maç fikstürüne bağlı olarak daha önceden belirlenen : Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi tarihinden birinde olacaktır. 2013-2014 futbol sezonu klüp listesi : Medical Park Antalyaspor, Akhisar Belediyespor, Beşiktaş, Bursaspor, Çaykur Rizespor, Eskişehirspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Kardemir Karabükspor, Kasımpaşa, Kayseri Erciyesspor, Kayserispor, Sanica Boru Elazığspor, Sivasspor, Torku Konyaspor, Trabzonspor


Spor Toto Süper Lig İle İlgili…

Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle-hangi-günde-saatte-kanalda-28 Türkiye 1. Süper Lig veya sponsor sözleşmesi nedeniyle Spor Toto Süper Lig, 1959 senesinde Mali Lig adı ile kurulan, bu zamanda Türkiye`nin en yüksek düzeydeki futbol ligi. Bir tek sezon içerisinde on sekiz futbol takımı ile gerçekleştiren bu lig, sezon bitiminde 3 futbol takımının ligden relege olup Yükselme Grubu ligden gelen 3 klubün yükselişiyle sürer. Türk Süper Ligi, 18 takım ile yönetimlerin oluşturduğu kurumdur. Eylül ve Haziran seonları da dahil olmak üzere 9 ay süren bir etkinlik olan Süper Lig, 34 hafta ve üçüyüzaltı farklı maçtan ortaya çıkar.
Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle-49Müsabakalar hafta içi ve hafta sonu gerçekleşmektedir. Süper Lig, TFF`ye bağımlıdır. 2005 yılında Türk Süper Ligi`e Turkcell`in sponsor oluşuyla resmi olarak Türkiye Turkcell Süper Ligi ünvanını alan bu organizasyon, Turkcell`in ticari sponsorluk antlaşmasının bitmesiyle 2011 futbol sezonundan itibaren Spor Toto Süper Lig adını almıştır. Buna ilaveten UEFA`nın en kaliteli organizasyonları derecelemesinde altıncı sırada bulunur. UEFA Champions League`ne biri ön tur olmak üzere iki, Avrupa Ligi`ne üç farklı takım yollamaktadır. TFF Türkiye Kupası kazananı olarak ilk dörde girememiş bir futbol takımı da Uefa Euro Cup`a iştirak edebilmektedir.
Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle-59Spor Toto Süper Lig, 2001-02 tarihinde kurulmuştur, lakin Türkiye`de ileri seviye futbol 1960 sezonundan beri oynanır. Tüm Dünyada en çok takip edilen altıncı lig olan Spor Toto Süper Lig, aynı zamanda 399 milyon € hasılatıyla Tüm Dünyada en çok getiri sağlayan 8. sıradaki lig durumundadır. Bu vakite dek 68 spor klübünün katıldığı Süper Lig`de yalnızca 5 ayrı klüp şampiyonluk unvanı alabilmiştir. Bahsı geçen klüpler : Beşiktaş, Bursa, Fenerbahçe, Galatasaray ile Trabzonspor`dur. Galatasaray, 19 şampiyonlukla en çok şampiyonluğa ulaşmış olan takımdır. Bahsı geçen takımlar arasında en fazla şampiyon olan takım 19 defa ile Galatasaraydır.


Türkiye Spor Toto Süper Lig ve Yayın Hakları

Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle-hangi-günde-saatte-kanalda-14Canlı Maç İzleme: Spor Toto Süper Lig 1965 yılından bu zamana kadar özel ve devlet kuruluşlarına verilmiş yayın imtiyazları nedeni ile futbol yayın imtiyazlarını alan kuruluşların belirlemiş olduğu ücretli Tv kuruluşlarından izlenebilmektedir. Spor Toto Süper Lig`i, 1970`den 1992 yılına kadar Türkiye Radyo ve Televizyon(TRT), 1998`ya kadar Star TV, daha sonra sırasıyla; Show Tv, ATV , Teleon, Cine 5`den naklen izlenmiştir. 2000 senesinden itibaren ise Lig TV kanalından yayınlanmaktadır. Spor Toto Süper Lig karşılaşmaları üstte söylendiği şekilde Federasyon ile anlaşma izmalayan Digitürk`e ait Lig Tv adındaki 77. kanaldan naklen verilmektedir. 2008 sezonundan itibarı ile 4 büyüğün sahasında oynayacağı müsabakalar yüksek çözünürlük canlı yayın teknolojisi ile yayınlanmaktadır. Spor Toto Süper Ligin bilhassa nihai haftalarında şampiyonluk ve ligde tutunma çabası veren klüplerin herhangi yasa dışı bir vayayla (şike, yasa dışı bahis vb.) karşı karşıya kalmaması için müsabakalar aynı zamanda oynatılabilir. Böyle tip vakalarda Lig Tv naklen yayını dışında Digitürk altındaki Lig TV 2 ve Lig TV 3 veya başka bir kanaldan Türkiye Spor Toto Süper Lig maçını yayınlayabilir. Spor Toto Süper Lig mücadelelerini bedava şekilde de seyredebilme şansı da mevcuttu, lakin bahsı geçen müsabakaların yayını lig müsabakalarının önceden karar verilmiş bitim zamanından 55 dk. sonrasında Lig TV ile anlaşan başka televizyon kurumlarınca yapılabilir.
Canlı Radyoda Maç Dinleme: Bir senede oynanacak tüm özel ve resmi futbol karşılaşmalarınndan; Spor Toto Süper Lig karşılaşmaları bir tek Futbol Federasyonu ile anlaşma imzalamış olan yayıncı kuruluşlar aracılığıyla UEFA ve Futbol Federasyonu Naklen Yayın Hukuğu şartlarına uygun şekilde radyodan canlı yayınlanabilir. Ev sahibi kulüpler canlı radyo yayını yapan kuruluşun en uygun durumda görev yapmasını gerçekleştirmekle yükümlüdür. Türkiye Spor Toto Süper Lig`in radyo yayın hakkı 2010 sezonuna kadar Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu`nun sorumluluğundadır.


Günün (23 10 2014) 2013 Sezonu Süper Lig Klüpleri

Medical Park Antalyaspor: Antalyaspor`un profesyonel futbol takımıdır. Lakapları Akrep olan takımın renkleri, kırmızı ve beyazdır. 20 Temmuz 2010 tarihinde Antalya`nın The Marmara Hotels adlı otelinde yapılan anlaşmaya göre Antalyaspor A.Ş.`nin yeni ismi 2+2 yıllığına Medical Park Antalyaspor olmuştur.
Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı: Beşiktaş Jimnastik Kulübü`ne ait olan futbol takımıdır. Maçlarını 2012-2013 sezonuna kadar 32.086 kapasiteli İnönü Stadyumu`nda oynamıştır. Türkiye`nin en büyük futbol kulüplerinden biridir.

Kasımpaşa Spor Kulübü : İstanbul`da 1921 yılında kurulan futbol ve güreş dallarında etkinlik gösteren spor kulübüdür.Adını taşıdığı semtte bulunan Altıntuğ Kulübü ile Kasımpaşa Terbiye-i Bedeniye Kulübü`nün birleşmesiyle kurulmuştur. 1942 yılına kadar Altıntuğ adını taşımıştır. 1939-1945 ve 1946-1958 yılları arası İstanbul 1. liginde, 1959-1964 arası Türkiye 1. liginde oynamıştır.

Günün (23 10 2014) İpuçları: Futbol Terimleri ve Açıklamaları

  • DRİBLİNG(Top Sürme): Ayak içi veya ayak dışıyla küçük kısa vuruşlarla topu sürmek.
  • VOLE: Topun yere değmeden önce Havada vurulması

Sitemizde verilen hizmetler: maçı canlı izle, maçı ücretsiz izle, maçı bedava izle, maçı Lig Tv izle, maçı Lig TV şifresiz izle, maçı Digiturk şifresiz izle, maçı şifresiz izle, maçı canlı dinle, maçı ne zaman?, maçı hangi gün hangi saatte, maçı özeti izle, maçı golleri izle, maçı naklen izle, maçı naklen Lig Tv şifresiz izle, maçı hangi kanalda, maçı saat kaçta?, maçı canlı anlatımı
Gaziantep (Antep) Torku Konyaspor Maçı Özeti Digiturk İzle sayfamızı gezen Uzman.org takipçilerinin 23 10 2014, 24 10 2014, 25 10 2014, 26 10 2014, 27 10 2014, 28 10 2014, 29 10 2014 tarihlerinde baktığı diğer maçlarımız alttaki gibidir: